Mūsu pasākumi

Sākums / Pasākumi
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pasākumu arhīvs

14/03/2024

Pasaules Nieru Diena

Play Video
Mūsu asociācija jau vairākus gadus rīko Pasaules Nieru dienai veltītus pasākumus, ar mērķi vairot sabiedrības zināšanas par nierēm, izpratni par riska faktoriem un lai veicinātu veselību kopumā. Šogad vēlamies pievērst īpašu uzmanību fizisko aktivitāšu būtiskai nozīmei nieru un vispārējās veselības saglabāšanā!
09/03/2023

LNMAA Basketbola spēle

Play Video
Šogad Pasaules Nieru diena tiek atzīmēta 9. martā ar mērķi vērst sabiedrības uzmanību uz nieru veselību,veicināt izpratni, kā arī mazināt nieru slimību un ar tām saistīto veselības problēmu risku biežumu un ietekmi visā pasaulē.Latvijas Nieru un Multiorgānu aizstājterapijas asociācija (LNMAA) kopā ar OLYBET basketbola līgas komandu “LNMAA” aicina Latvijas iedzīvotājus jau preventīvi rūpēties par savām nierēm, lai samazinātu hronisku slimību attīstības risku nākotnē.Šī gada Pasaules Nieru dienas sauklis ir “Nieru veselība ikvienam! Gatavojoties negaidītajam, atbalstīt neaizsargātos!”ar mērķi vērst sabiedrības uzmanību un izglītot par nieru veselības saglabāšanu.LNMAA jau vairākus gadus organizē informatīvi izglītojošus pasākumus, kas veltīti Pasaules Nieru dienai.Šajā gadā kopā ar vēstnešiem – LNMAA basketbola komandu – ir izveidots informatīvs video,kurā tiek atgādināts par būtiskiem un ikdienā viegli iekļaujamiem ieradumiem nieru veselības saglabāšanā.
10/03/2022

Veselības ekspresis

Play Video
2022. gada 10. martā ergoterapeits un fizisko aktivitāšu fiziologs dr. med Rūdolfs Cešeiko un interniste Ināra Bušmane sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) podkāstā “Veselības ekspresis” runāja par nieru veselību, akcentējot 8 zelta likumus nieru veselības saglabāšanā, šoreiz liekot īpašu akcentu uz fizisko aktivitāšu būtisko nozīmi nieru un vispārējās veselības saglabāšanā
10/03/2022

Kā labāk dzīvot

Radio raidījumā “Kā labāk dzīvot” RSU profesore Jūlija Voicehovska kopā ar internisti, diētas speciālisti, RSU ISK doktoranti Daci Trumpiku, runāja par nieru veselību, riska faktoriem, ko darīt, lai nieru veselību un funkcijas saglabātu ilgtermiņā.
15/12/2021

Šveices Nefrologu biedrības 53. ikgadēja konference

Mūsu asociācijas biedri 2021. gada nogalē decembrī Interlakenā, Šveices Nefrologu biedrības 53. ikgadēja konferencē,dalījās ar savu pieredzi, prezentējot klīnisko gadījumu par kardiorenālo sindromu, kas tika publicēts arī žurnālā Swiss Medical Weekly, publikācijas numurs P 47, 38.lpp.