Galerija

Sākums / Galerija

Vizuālais pārskats par mūsu darbību

Video ieraksti

Pasaules Nieru Diena

Play Video
Mūsu asociācija jau vairākus gadus rīko Pasaules Nieru dienai veltītus pasākumus, ar mērķi vairot sabiedrības zināšanas par nierēm, izpratni par riska faktoriem un lai veicinātu veselību kopumā. Šogad vēlamies pievērst īpašu uzmanību fizisko aktivitāšu būtiskai nozīmei nieru un vispārējās veselības saglabāšanā!

Atceries – padzeries!

Play Video
14. martā 2019.g. notika Pasaules nieru dienai veltīts pasākums ar devīzi “Atceries- padzeries!”. SPKC notika tiešraide “Ekspertu padomi par nieru veselību”

Esi aktīvs!

Play Video
LNMAA kopā ar basketbola līgas komandu “LNMAA” aicina Latvijas iedzīvotājus jau laikus rūpēties par savām nierēm, lai samazinātu hronisku slimību attīstības risku nākotnē.

8 zelta likumi nieru veselībai

Play Video
Pasaules Nieru dienā interesenti varēja uzzināt kā rūpēties par nieru veselību un no kā vajadzētu izvairīties, lai novērstu nieru saslimšanas.

Audio ieraksti

RSU Veselības ekspresis

2022. gada 10. martā ergoterapeits un fizisko aktivitāšu fiziologs dr. med Rūdolfs Cešeiko un interniste Ināra Bušmane sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) podkāstā “Veselības ekspresis” runāja par nieru veselību, akcentējot 8 zelta likumus nieru veselības saglabāšanā, šoreiz liekot īpašu akcentu uz fizisko ktivitāšu būtisko nozīmi nieru un vispārējās veselības saglabāšanā.

Kā labāk dzīvot

Radio raidījumā “Kā labāk dzīvot” RSU profesore Jūlija Voicehovska un interniste, diētas speciāliste, RSU ISK doktorante Dace Trumpika, runāja par nieru veselību, riska faktoriem, ko darīt, lai nieru veselību un funkcijas saglabātu ilgtermiņā.

Pasaules nieru diena 2024

Bildes no 2024. gada Nieru dienas pasākuma

Zīmējumu konkurss

Nieru dienas ietvaros Džūkstes, Krāslavas un Smārdes skolu 5. Klases skolēni piedalījās zīmējumu konkursā.